دسته بندی ها

عینک واقعیت مجازی

وضعیت:
موجود
قیمت روی کالا:
110,000 تومان
قیمت فروش:
79,000
تومان
تعداد:

1

عینک واقعیت مجازی

لذت تماشای فیلم‌ها و بازی‌ها را با عینک‌های واقعیت مجازی تجربه کنید. این عینک یک لنز کروی ۴۲ میلی‌متر از جنس رزین دارد و مواد سازندهٔ آن نیز با محیط سازگار دارند. تصاویری که با عینک وی‌آر باکس می‌بینید تصویری سه‌بعدی و به قدری واقعی است بیننده تصور می‌کند درون تصویر حضور دارد.

مناظر درون این عینک به صورت تصویری ۱۰۰۰ اینچی از فاصلهٔ سه متری شبیه‌سازی می‌شوند. چشمان شما از خیره شدن طولانی مدت به تصویر واقعیت مجازی این عینک خسته نمی‌شوند چون همانطور که پیشتر گفته شد جنس لنز از رزین است. فاصلهٔ مردمک‌های چشمی از یکدیگر، فاصلهٔ تصویر از چشم و محورهای بصری قابل تنظیم هستند. همچنین وضعیت لنز رزینی کروی را می‌توانید با حرکت دادن کلید بالای عینک‌ها تغییر بدهید.

یکی از مزایای استفاده از این عینک این است که می‌توانید تصاویر سه‌بعدی را هر زمانی در هر وضعیتی که می‌خواهید بدون استفاده از هیچ نرم‌افزاری تماشا بکنید؛ خوابیده، نشسته و حتی ایستاده.

هر دو حفرهٔ کناری عینک وی‌آر به‌طور خاص برای هدست و کابل شارژ طراحی شده‌است که به شما اجازه می‌دهد گوشی هوشمند خود شارژ کنید (بهتر است هنگام تماشای تصاویر گوشی را شارژ نکنید).

افراد نزدیک‌بین برای استفاده از این عینک، نیازی به در آوردن عینک خود ندارند.

گوشی‌های قابل استفاده بت این عینک باید عرض کمتر از ۸۰ میلی‌متر و طول کمتر از ۱۶۳ میلی‌متر و قدرت تفکیک حداقل ۱۰۸۰ پیکسل داشته باشند.

وزن: ۰/۴۱۴ کیلوگرم

ابعاد: ۱۹/۵ سانتی‌متر × ۱۴ سانتی‌متر × ۱۱ سانتی‌متر

امتیاز شما
نظر شما: